Crumbs of My Life

Mano gyvenimo trupinių mozaika

www.ly5v.eu and www.ly3kb.eu

Contest Call LY5V
Lithuanian Amateur Radio Station
Get Adobe Flash player

Photography

My Hobbies - Photography

Photography with my family members

Wifes flowerbeds and rock gardens

Amateur Radio WAL/LHFA/WCA expeditions

Amateur Radio Hamfests

Radio amateurs, VIP zone, HAM guests

Aero Photos, Photos from helicopters, from planes or sailplanes

HAM Radio Graphic works: QSL design, Awards

Some Photos from Biržai Castle.

eQSL Cards, Collections for in awards.

Some RIG schematics, Antennas, CW and PTT interfaces

  Fotografuoju gal nuo kokių dešimties metų. Žodžiu, kai tik susitaupiau pirmus 15 rublių, pirmas pirkinys buvo fotoaparatas Smena 8M. Jį gamino LOMO nuo 1970 metų, tai aš jį nusipirkau apie 1972 ar 1973. Laboratorijų (taip vadinamų "minilabų") tais laikais nebuvo, tad teko taupyt kapeikas ir pirkt didintuvą, džiovintuvą, raudonos šviesos žibintus, ryškinimo voneles ir bakelius pačiam. Teko įsigyti visus įrankius kad galėtum pasidaryti paprastą juodai baltą fotografiją. 

 Turėjau gerą fotografijos mokytoją, dėdę Antaną Brazdžiūną. Kompozicijos gal daug neišmokino, dirbom abu tiesiog daugiau intuityviai, tačiau techninę pusę dėdė Antanas išmanė. Daug žinių perteikė ir man. Be to geriausi mokytojai darbas ir knygos.

  Baigiant vidurinę mokyklą 1979-1980m. pradėjau daryti pirmas spalvotas skaidres bei nuotraukas. Buvo gana brangoka, nes provincijoje mažai buvo ir chemikalų, ir spalvoto popieriaus ar net juostų. Tačiau tekdavo apsilankyti Panevėžyje ar Vilniuje (ruošiausi stoti į aukštają...) tad po truputi nusipirkdavau šio bei to. Ačiū tėvams, negailėjo pinigų mano pomėgiui, o ir pats susitaupydavau iš duodamų dienpinigių ar uždarbio per vasarą. Taip tapau fotografu mėgėju; į profesionalią fotografiją sutrukdė pasukti pomėgis radijo elektronikai ir fizikai. Be to klasės draugas Remigijus Balčiūnas pasuko profesionalaus fotografo keliu ir jam tikrai sekėsi tai, dar nuo mokyklos laikų.

  Tačiau fotografijos niekada neišsižadėjau. Fotoaparatas visada lydėjo mane ir studijų metais, ir kelionėse, ir išvykose į gamtą. Vėliau niekada nekildavau ir į orą jokiu skraidymo aparatu nepasiėmes fotoaparato ar kameros. Šiandien taip pat esu tik fotografas mėgėjas, tačiau muilinukę Canon prieš porą metų pakeičiau į Canon EOS500D. Kolekcijoje atsirado vienas kitas mėgėjiškas objektyvas. Perskaityta ne viena knyga apie fotografiją, daug eksperimentuota, dalyvauta fotografų forumuose. Šiek tiek dalyvauju Fotokūdros, eFoto ir Bangos Foto klubų veikloje. Turiu draugų, iš kurių visada galiu pasimokyti ir tobulėti.

Solar Data/Conditions

Last activities


CQ WW DX 2013 SSB

Oct 26, 2013 - Call LY5V

105 QSO (LP, 20m band)

143 QSO points

Mult 58

Total: 8294

Software: CG Log 2.64.4b

IC737, Dipole (Inv. V), 7m Up Gr.

Club: Kaunas University of Technology Radio Club

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas