Crumbs of My Life

Mano gyvenimo trupinių mozaika

www.ly5v.eu and www.ly3kb.eu

Contest Call LY5V
Lithuanian Amateur Radio Station
Get Adobe Flash player

Brazdžiūnai

Šis puslapis skirtas giminaičiams.

  Visa ši istorija apie Brazdžiūnus prasidejo  dar 1995-aisiais. Puseserė Jolita prikalbino savo tėtį, dėdę Antaną Brazdžiūną, užrašyti savo atsiminimus. Darbas buvo atliktas. Dėdė Antanas užrašė savo atsiminimus, susijusius su Brazdžiūnais ir rankraštį atidavė Jolitai.

 Rankraštyje buvo paminėti keli žymūs prieškarinės Lietuvos dvasininkai, politikai. Kilo idėja, remiantis užrašytu pasakojimu, nupiešti Brazdžiūnų giminės genealoginį medį. 2004ųjų rugpjūtyje, Žolinės atlaidų metu, į giminės susibūrimą Laužuose susirinko didžioji giminės dalis. Puseserė Jolita pristatė savo darbą - Brazdžiūnų genealoginį medį popieriniame variante. Tame susitikime gavau užduotį ir aš. Padaryti dėdės pasakojimo elektroninį  variantą.

 2005 metais  pradėjau man pavestą darbą. Dėdės Antano pasakojimas buvo užrašytas į elektroninį formatą. Tais pačiais metais abu su mama, Ona Liukpetriene (Brazdžiūnaite) aplankėme Klickų kaimą Panevėžio rajone. Susitikome su ten gyvenančiais žmonėmis, kurie meną Brazdžiūnus. Papildėme dėdės Antano pasakojimą, pataisėme kelias įsivėlusias klaidas. Tačiau darbas taip ir liko neužbaigtas.

 2012 metais, minėdami dėdės Antano, tetų Stanislavos ir Emilijos mirimo dešimtmetį planavome susirinkti Biržuose ir tą progą, priminus puseserei Jolitai, nutariau baigti pradėtą darbą.

 Sukūriau  PowerPoint pristatymą. Ir šias skaidres projektoriumi pristačiau giminės susibūrime.

 Internete www.geni.com adresu, su kolegos pagalba, radau įdomią programą, skirtą virtualioje erdveje piešti genealoginį medį. Į medžio sudarymą įsijungė didelė dalis giminaičiu ir jau po kelių mėnesių  medyje buvo keli šimtai šakelių. Prie mano giminaičių į medžio  kūrimą įsijungė ir žmonos giminaičiai. Noriu padėkoti visiems giminaičiams kurie rado laisvą valandėlę ir prisidėjo prie giminės medžio kūrimo.

 O tiems kas norės pasiskaityti Brazdžiūnų giminės istoriją duosiu asmeniškai nuorodą į skaidrių rinkinį arba pdf bylą su tuo pačiu tūriniu. Taip pat, jei dar neturite, išsiųsiu pakvietimą prisijungti į "miškininkų, auginančių giminės medį, gretas". Lauksiu elektroninio laiško su "brazdžiūniškais" duomenimis.


Solar Data/Conditions

Last activities


CQ WW DX 2013 SSB

Oct 26, 2013 - Call LY5V

105 QSO (LP, 20m band)

143 QSO points

Mult 58

Total: 8294

Software: CG Log 2.64.4b

IC737, Dipole (Inv. V), 7m Up Gr.

Club: Kaunas University of Technology Radio Club

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas