Crumbs of My Life

Mano gyvenimo trupinių mozaika

www.ly5v.eu and www.ly3kb.eu

Contest Call LY5V
Lithuanian Amateur Radio Station
Get Adobe Flash player

About wife, daughter and me (Our family)

Some Life crumbs about me (On lithuanian) / Keletas trupinėlių iš mano gyvenimo.

  Esu beveik biržietis, nors gimęs taip pat ne pačiuose Biržuose, o tuometiniame Vabalninko rajone, Laužų kaime. Vabalninkietis, galima sakyti. Turiu 50/50 Brazdžiūnų ir Liukpetrių giminės kraujo. Apie Brazdžiūnų giminę pasiskaitysite kitoje temoje.

  Gyvenu keli kilometrai nuo Biržų, Parovėjoje. Apsigyvenome čia kai grįžau į gimtąjį kraštą dirbti po studijų Vilniuje. 1984-ieji buvo pilni įvykių; studijų pabaiga tuometiniame Vilniaus Valstybiniame Pedagoginiame Institute, diplomas (baigiau Fizikos fakultetą), šeimyninio gyvenimo pradžia, vestuvės ir pedagoginio darbo pradžia. Štai nuo 1984-ųjų ir gyvenu šiame gražiame gamtos kampelyje ant Rovėjos upės kranto. Tiesa, pati upė už kokių 400 metrų, bet net gatvė kurioje gyvenu taip pat pavadinta "Upės" vardu.

  10 metų dirbau mokytoju greta esančioje Medeikių vidurinėje mokykloje. Taip, tai tie patys Medeikiai aprašyti Boriso Dauguviečio "Žaldokynėje". O ir pačio rašytojo ir dramaturgo gimtinė vos už kelių kilometrų. Sako net Žaldokų čia būta. O kai žmonos giminaičiai Sidabrai atvažiuoja tai ir visa "Žaldokyne" gaunasi, su biržietišku alumi. Beje, apie kurio gamybą turiu planų parašyti net šiame tinklapyje (Biržietiškas alus). Koks gi biržietis be alaus. :) Dirbdamas pedagoginį darbą domėjausi fotografija, elektronika, mėgėjišku radiju, kompiuteriais. Baigiau Respublininio Mokytojų Tobulinimosi Instituto direktorių rezervo mokymo kursą, tačiau išbandyti vadovauti kolektyvui taip ir neteko. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę pakeičiau darbovietę, tapau naftininku. Suviliojo galimybė dirbti su informacinėmis technologijomis, kompiuteriais. Taip hobis tapo darbu.

  Šiek tiek mokslų persikvalifikavimui; mano techninės fizikinės žinios puikiai tiko naujame darbe. Čia taip pat slegiai, skysčių tekėjimai, elektros grandinės ir kompiuteriai. Kadangi buvau ruoštas ir vadovo darbui, tai naujame darbe nejaučiau streso kai reikėjo dirbti su žmonėmis, derinti kelių brigadų darbus, vadovauti naftos perpumpavimo procesui. O radio elektronikos ir kompiuterių išmanymas padėjo susitvarkyti su techniniais dalykais naujame darbe. Sklandžiai įsiliejau į, tuometinį gausų, kolektyvą ir genamas įvairių permainų ir reorganizacijų vejų štai jau beveik 20 metų dirbu man patinkantį darbą.

  Dukra Sigita gimė jau nepriklausomoje Lietuvoje ir apie 50 Lietuvos Sovietmečio metų žino tik iš "Tarybinių dešrelių" ir vyresniųjų kartų pasakojimų. Prieš keletą metų baigė vidurinę ir išlėkė į platųjį pasaulį, bandydama surasti, realizuoti save tai moksluose tai darbuose. Namuose likom vėl dviese ir nuo 50 su trupučiu amžiaus kalno dairomės į beveik 30 metų bendro gyvenimo daržą galvodami ką dar galėtume nuveikti savo pačių labui ir gyvenimo paįvairinimui. Taip atsirado Liudos gėlynai ir alpinariumai, atsirado mano šienaujamos vejos, daržas, šuo ir katė; kad būtų kuo rūpintis likus vieniems.

Solar Data/Conditions

Last activities


CQ WW DX 2013 SSB

Oct 26, 2013 - Call LY5V

105 QSO (LP, 20m band)

143 QSO points

Mult 58

Total: 8294

Software: CG Log 2.64.4b

IC737, Dipole (Inv. V), 7m Up Gr.

Club: Kaunas University of Technology Radio Club

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas