Nuotykiai

 

Šiais metais jau įvykęs PKRK sąskrydis vyko pas ly2dz.Prasidėjo nuo 2004.06.26 ir pasibaigė 27.diena.Vysi pradėjo jau rinktis nuo 12.00 valandos, o aš jau buvau nuo 9.00 ryto. Žinoma , kad mūsų PKRK tarybos pirmininkas A.Jackūnas ly2lk, atvažiavo ankščiau nei vysi kiti, bet aš buvau vis tiek pirmas. Buvo sugalvota daugybę atrakcijų. Vyko rankinukų varžybos ,''Lapės medžioklė'', balionų putimo, lanko sukimo ir skysčių vartojimo. Vakare šašlykai ir pirtelė. Aš žinoma išpradžių apžiūrėjau antenų ūkį ir prisėdau prie transiverio ir prie 2 metrų stotelės. Būčiau išlindęs į centimetrus, bet neturėjo antenos centimetram.

Buvau ir visos Lietuvos radijo mėgėjų sąskrydyje!Ten išbuvau nuo penktadienio iki sekmadienio kaip priklauso tikram radijo mėgėjui. Penktadienį pradėjo rinktis radijo mėgėjų kaip ir priklausė, nes pagal radijo mėgėjų neparašyta taisykle gerus dalykus reikia pradėti švęsti, ankščiau.

Šeštadienį prasidėjo jau organizatorių rengtos, pramogėlės ir atrakcijos. Aš kaip visada stengiausi sudalyvauti kuo daugiau runkščių, net ''Lapių medžioklėje'' paėmiau 1 vietą ir gavau už tai tauria su diplomų.Po kiek laiko įvyko ilgai planuotas manęs krikštas tame šiltame upelyje, kuriame vyko žvejojimo varžybos. Mane pakrikštijo LY2NWS ir DRAUGAI.Tada prasidėjo ilga vakaronė kuri tesėsi iki pat ryto. Nors aš pats tuo tarpu spėjau pamiegoti 40 min. bet vistiek buvau žvalus ir linksmas.

Sekmadienį įvyko uždarymas ir vysi išsiskirstė kas sau. Aš namo grįžau su LY3FB.Yra ir kelios nuotraukos iš sąskrydžio. Tada kai atsiras kas naujesnio iškarto darašysių, iki.=)))